Autor:
Tartu Ülikooli Kirjastus

Kirjastuse väljaanded

Tartu Ülikooli Kirjastuse kaubamärgi all ilmuvad alates 2012. aasta kevadest ainult akadeemilise kirjastamise kriteeriumitele vastavad väljaanded, mis on positiivselt läbinud eelretsenseerimise. Raamatusarjadesse esitatud käsikirjade retsenseerimise korraldab vastava sarja toimetaja. Kõikidel sarjadel on rahvusvahelised kolleegiumid, mille liikmed võivad samuti olla retsensentideks. Sarjaväliste monograafiate puhul korraldab eelretsenseerimise kirjastuse peatoimetaja.

Kirjastus korraldab käsikirjade eelretsenseerimise, sisulise toimetamise, tõlketööd, keelekorrektuuri, küljendamise ja kujunduse, kokkuleppel tellija või autoriga maksame honorare ja korraldame raamatute müüki. Konsulteerime Teid kõikvõimalikes kirjastamisalastes küsimustes ja anname nõu, kuidas käsikirjast head raamatut saada.

Valik Tartu Ülikooli Kirjastuses avaldatud monograafiaid ja artiklikogumikke on indekseeritud Clarivate Analyticsi (varem Thomson Reutersi) andmebaasis Web of Science  (sh Book Citation Index ning Conference Proceedings Citation Index), mis on otsitavad TR portaali Web of Knowledge kaudu.

Raamatusarjad | Teadusajakirjad | E-raamatud | Doktoritööd

Müük ja levi

Kõiki kirjastuse müügilolevaid väljaandeid saab vaadata ja osta meie veebipoest. Suur osa kirjastuse väljaannetest on müügil ka suuremates raamatupoekettides (Apollo, Rahva Raamat) ja väiksemates poodides (Krisostomus, Utoopia jt).

VEEBIPOODI