eesti
english
Kontakt | Kirjastamine | Teenused | KKK | Meedia | OA | Andmebaasid | Liikmelisus | Ajalugu
Otsing
Laiendatud otsing
  Ostukorv
Ajakirjad
Sarjad
Ajalugu ja arheoloogia
Arstiteadus
Esseistika
Etnoloogia ja folkloristika
Filosoofia
Ilukirjandus
Keele- ja kirjandusteadus
Keeleõpe
Kehakultuur
Kultuuriuuringud
Kunstiteadus
Loodusteadused
Majandus
Matemaatika
Meedia
Politoloogia
Pedagoogika
Psühholoogia
Semiootika
Sotsioloogia
Teatri- ja filmiteadus
Teoloogia ja religiooniuuringud
Õigusteadus
Tartu Ülikoolis kaitstud doktoriväitekirjad
E-raamatud


Kontakt


TARTU ÜLIKOOLI KIRJASTUS

Tartu Ülikool
Juriidiline aadress: Ülikooli 18, 50090 TARTU
Reg nr 74001073
Pank: SEB Pank AS
Arvelduskonto (IBAN): EE281010102000234007
SWIFT/BIC: EEUHEE2X
KMKR (VAT number): EE100030417

Kirjastus asub kahel aadressil:

  • akadeemiline kirjastamine aadressil W. Struve 1 (Tartu Ülikooli raamatukogu hoone, sissepääs Akadeemia tänavalt, valvelaua juurest koridor paremale);
  • kujundusgraafika ja trükiteenused Ülikooli 17.

Vaata asukohtade kaarti selle lehekülje lõpus!


NB! Seoses viirusepuhangu laienemisega on Tartu Ülikooli kirjastus 23. novembrist 2020 osaliselt kaugtööl. See ei too kaasa katkestusi raamatute, ajakirjade ja doktoriväitekirjade kirjastamises.

Kirjastuse väljaandeid saab tellida veebipoest kohaletoimetamisega pakiautomaati, postkontorisse või ise kirjastusse 
(aadressil W. Struve 1) järele tulemisega.

Kujundusgraafika ja trükiteenuste üksus (aadressil Ülikooli 17) jätkab teenuste pakkumist, kuid palume tellimused edastada telefoni (tel 737 5591) või e-kirja (helle.lilleorg@ut.ee või kirjastus@ut.ee) teel.

Kohtumised kirjastuse töötajatega palume eelnevalt kokku leppida telefoni või e-kirja teel.

Küsimuste ja probleemide korral palume kirjutada tyk@ut.ee.

 

Üldaadress: tyk@ut.ee, kujundusgraafika ja trükiteenuste tellimine: kirjastus@ut.ee
Faks: 737 5944
facebook.com/kirjastus
twitter.com/kirjastus

 

W. Struve 1 Akadeemiline kirjastamine, sh doktoritööd tyk@ut.ee
Ülle Ergma juhataja ulle.ergma@ut.ee 737 5961, 53 400337
Ivo Volt peatoimetaja ivo.volt@ut.ee 52 71764, 737 5946
Tea Hindikainen assistent tea.hindikainen@ut.ee 737 5945
Kalle Paalits graafiline disainer kalle.paalits@ut.ee 51 35445
Tiia Ilus küljendaja tiia.ilus@ut.ee 737 5943
Kairi Kullasepp küljendaja kairi.kullasepp@ut.ee 737 5947
Aive Maasalu küljendaja aive.maasalu@ut.ee 737 5947
Svetlana Hänilane spetsialist svetlana.hanilane@ut.ee  
  Ajakirja UT toimetus ajakiri@ut.ee
Merilyn Merisalu UT ajakirja peatoimetaja merilyn.merisalu@ut.ee 737 5686, 5802 8827
       
Ülikooli 17 Kujundusgraafika ja trükiteenused kirjastus@ut.ee
Helle Lilleorg koordinaator helle.lilleorg@ut.ee 737 5591, 526 2682 (5591)
Maarja Roosi graafilise disaini peaspetsialist maarja.roosi@ut.ee 737 5850, 5212485 (5850)
Margus Evert graafilise disaini spetsialist margus.evert@ut.ee 737 5850, 515 9894
Kristi Henno spetsialist kristi.henno@ut.ee 737 5593, 5817 3427 (5593)
Erle Kaasik spetsialist erle.kaasik@ut.ee 737 5594, 5344 9150 (5594)
       

Vt ka kirjastuse töötajate nimekirja Tartu Ülikooli personaliandmebaasist.


 
 
Info ja teenindus
Müügitingimused
Privaatsuspoliitika
NB! Oluline info