eesti
english
Kontakt | Kirjastamine | Teenused | KKK | Meedia | OA | Andmebaasid | Liikmelisus | Ajalugu
Otsing
Laiendatud otsing
  Ostukorv
Ajakirjad
Sarjad
SOODNE
Ajalugu ja arheoloogia
Arstiteadus
Esseistika
Etnoloogia ja folkloristika
Filosoofia
Ilukirjandus
Keele- ja kirjandusteadus
Keeleõpe
Kehakultuur
Kultuuriuuringud
Kunstiteadus
Loodusteadused
Majandus
Matemaatika
Meedia
Pedagoogika
Politoloogia
Psühholoogia
Semiootika
Sotsioloogia
Teatri- ja filmiteadus
Teoloogia ja religiooniuuringud
Õigusteadus
Varia
Tartu Ülikoolis kaitstud doktoriväitekirjad
E-raamatud


Kontakt


TARTU ÜLIKOOLI KIRJASTUS

Tartu Ülikool
Juriidiline aadress: Ülikooli 18, 50090 TARTU
Reg nr 74001073
Pank: SEB Pank AS
Arvelduskonto (IBAN): EE281010102000234007
SWIFT/BIC: EEUHEE2X
KMKR (VAT number): EE100030417


Alates 1. augustist 2022 asub kirjastus aadressil Lossi 3, Tartu.



Kujundus- ja trükiteenuste tellimused palume edastada telefoni (tel 737 5591) või e-kirja (helle.lilleorg@ut.ee või kirjastus@ut.ee) teel. 

 

Üldaadress: tyk@ut.ee, kujundusgraafika ja trükiteenuste tellimine: kirjastus@ut.ee
Faks: 737 5944
facebook.com/kirjastus
twitter.com/kirjastus

 

  Akadeemiline kirjastamine, sh doktoritööd tyk@ut.ee
Ülle Ergma juhataja ulle.ergma@ut.ee 737 5961, 53 400337
Ivo Volt peatoimetaja ivo.volt@ut.ee 52 71764, 737 5946
Erle Kaasik spetsialist erle.kaasik@ut.ee 5344 9150 (5594)
Kalle Paalits graafiline disainer kalle.paalits@ut.ee 51 35445
Tiia Ilus küljendaja tiia.ilus@ut.ee 737 5943
Kairi Kullasepp küljendaja kairi.kullasepp@ut.ee 737 5947
Aive Maasalu küljendaja aive.maasalu@ut.ee 737 5947
Svetlana Hänilane spetsialist svetlana.hanilane@ut.ee  
  Ajakirja UT toimetus ajakiri@ut.ee
Merilyn Merisalu UT ajakirja peatoimetaja merilyn.merisalu@ut.ee 737 5686, 5802 8827
Tiia Kõnnussaar UT ajakirja tegevtoimetaja tiia.konnussaar@ut.ee  
       
  Kujundusgraafika ja trükiteenused kirjastus@ut.ee
Helle Lilleorg koordinaator helle.lilleorg@ut.ee 737 5591, 526 2682 (5591)
Maarja Roosi graafilise disaini peaspetsialist maarja.roosi@ut.ee 737 5850, 5212485 (5850)
Margus Evert graafilise disaini spetsialist margus.evert@ut.ee 737 5850, 515 9894
Kristi Henno spetsialist kristi.henno@ut.ee 737 5593, 5817 3427 (5593)
Erle Kaasik spetsialist erle.kaasik@ut.ee 5344 9150 (5594)
       

Vt ka kirjastuse töötajate nimekirja Tartu Ülikooli personaliandmebaasist.


 
Info ja teenindus
Müügitingimused
Privaatsuspoliitika
NB! Oluline info