eesti
english
Kontakt | Kirjastamine | Trükiteenus | KKK | Uudised | Meedia | OA | Andmebaasid | Auditoorium | Liikmelisus | Ajalugu
Otsing
Laiendatud otsing
  Ostukorv
Ajakirjad
Sarjad
Ajalugu ja arheoloogia
Arstiteadus
Esseistika
Etnoloogia
Filosoofia
Gümnaasiumiõpikud
Ilukirjandus
Keele- ja kirjandusteadus
Keeleõpe
Kehakultuur
Kultuuriuuringud
Kunstiteadus
Loodusteadused
Majandus
Matemaatika
Meedia
Politoloogia
Pedagoogika
Psühholoogia
Semiootika
Sotsioloogia
Teatri- ja filmiteadus
Usuteadus ja religiooniuuringud
Õigusteadus
Tartu Ülikoolis kaitstud doktoriväitekirjad
E-raamatud


Kontakt


OÜ TARTU ÜLIKOOLI KIRJASTUS
W. Struve 1 TARTU 50091

Kirjastus asub Tartu Ülikooli raamatukogu hoones, sissepääs on Akadeemia tänavalt (valvelaua juurest koridor paremale). Vaata asukohakaarti selle lehekülje lõpus!

Raamatute müük kohapeal: E–N kl 916, info tel. 737 5945
Tasumine nii sularahas kui kaardiga.


 

Registrikood 10737807
Käibemaksukohustuslase number EE100679920
IBAN EE511010220016560016 SEB

Üldaadress: tyk@ut.ee
Faks: 737 5944
facebook.com/kirjastus
twitter.com/kirjastus

 

Ülle Ergma tegevjuht Ulle.Ergma@ut.ee tel. 737 5961, 53 400337
Tea Hindikainen assistent Tea.Hindikainen@ut.ee tel. 737 5945
Ivo Volt peatoimetaja Ivo.Volt@ut.ee tel. 52 71764, 737 5946
Kalle Paalits disainer Kalle.Paalits@ut.ee tel. 51 35445
Aive Maasalu toimetaja Aive.Maasalu@ut.ee tel. 737 5947
Tiia Ilus toimetaja Tiia.Ilus@ut.ee tel. 737 5943
Kairi Kullasepp toimetaja Kairi.Kullasepp@ut.ee tel. 737 5947
Lembi Vunk raamatupidaja Lembi.Vunk@ut.ee tel. 737 5949
Info ja teenindus
Kuidas osta e-poest
Liitumine uudiskirjaga